Pracuj z nami

Dowiedz się więcej

Miejsca pracy dla
osób niepełnosprawnych

Dowiedz się więcej

Dbamy o zdrowie
naszych pracowników

Dowiedz się więcej

Turnusy rehabilitacyjne

Dowiedz się więcej
Pracuj z nami

Pracuj z nami

W związku z nieustannym rozwojem naszej firmy poszukujemy wykwalifikowanych i pełnych pasji pracowników. Oferujemy stabilne i przejrzyste warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia swoich kwalifikacji oraz przyjazną atmosferę pracy. Naszym pracownikom dajemy poczucie bezpieczeństwa, opieki oraz realnego wpływu na sukces naszej firmy. Szczycimy się, że niektórzy pracownicy SIP są związani z nami już od kilku pokoleń.
Zachęcamy do śledzenia aktualnych ofert pracy i do nadsyłania swoich aplikacji.

Miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych

Miejsca pracy dla osób niepełnosprawnych

Niepełnosprawność to dla nas żaden problem, to wyzwanie.
Wierzymy, że niepełnosprawność nie jest żadną przeszkodą w efektywnej pracy. Zatrudniamy i aktywnie wspieramy niepełnosprawnych pracowników. Nasza siedziba jest w pełni dostosowana do ich najczęstszych potrzeb. Do najważniejszych udogodnień należą:

  • podjazdy dla wózków inwalidzkich;
  • windy;
  • przestronne pomieszczenia socjalne;
  • kabiny prysznicowe dla niepełnosprawnych;
  • toalety dla niepełnosprawnych.

Dbamy o zdrowie naszych pracowników<br />

Dbamy o zdrowie naszych pracowników

Zdajemy sobie sprawę, jak ważne jest zdrowie i dobre samopoczucie naszych pracowników.

Wpływa to nie tylko na ich pracę, ale przede wszystkim na życie rodzinne, które niezwykle cenimy i wspieramy. Wszystkim naszym pracownikom oferujemy pełną opiekę medyczną oraz rehabilitacyjną. Aktywnie zachęcamy do regularnych wizyt i badań lekarskich. Nasi pracownicy mogą liczyć na:

  • leczenie ogólne;
  • leczenie specjalistyczne;
  • leczenie rehabilitacyjne;
  • badania okresowe;
  • badania zgodne ze schorzeniem

Dysponujemy zespołem pomieszczeń lekarskich oraz specjalistycznym sprzętem medycznym, zabiegowym i rehabilitacyjnym, w tym aparaturą do EKG, spirometrii, bioptronem oraz urządzeniami do masażu.

Turnusy rehabilitacyjne

Turnusy rehabilitacyjne

Pracowników wymagających szczególnej opieki nigdy nie zostawiamy bez pomocy!

Dla tych, którzy wymagają rehabilitacji, organizujemy specjalne turnusy, podczas których poddawani są leczeniu i poprawie stanu zdrowia. Stawiamy na dokładną diagnostykę, a następnie dopasowanie programu leczniczego do stanu zdrowia pacjenta. Dzięki temu nasi Pracownicy szybko wracają do zdrowia i codziennego życia.

Imprezy integracyjne

Imprezy integracyjne

Doskonale zdajemy sobie sprawę, jak ważna jest pozytywna atmosfera w pracy.

Chcemy by nasi pracownicy działali zespołowo i wspólnie dążyli do sukcesu. Organizujemy wyjazdy integracyjne czy interesujące wycieczki, gdzie mogą lepiej się poznać, nawiązać satysfakcjonujące znajomości i przyjaźnie. Wierzymy, że zgrany zespół to przepis na sukces każdej firmy.

Kolonie dla dzieci

Kolonie dla dzieci

Czujemy odpowiedzialność nie tylko za naszych pracowników, ale także ich pociechy.

Szczególnie staramy się wspierać pracowników posiadających dzieci w wieku przedszkolnym i szkolnym. Od wielu lat z powodzeniem organizujemy kolonie w okresie letnim. W czasie wakacyjnych pobytów dzieci uczestniczą w zróżnicowanych zajęciach edukacyjnych i artystycznych, co wpływa na rozwijanie ich pasji i umiejętności.

Skontaktuj się z nami