SPAWACZ

Spółdzielnia SIP Krosno poszukuje pracowników na stanowisko:
SPAWACZ metodą MIG i TIG 141
Miejsce pracy: siedziba firmy Krosno

 

Zakres obowiązków

– spawanie konstrukcji stalowych zgodnie z dokumentacją technologiczną

– kontrola jakości wykonanych spoin,

– umiejętność doboru parametrów spawania

– przestrzeganie norm czasowych produkowanych wyrobów

 

Wymagania:

 

– znajomość rysunku technicznego

– wykształcenie minimum zawodowe

– wymagane doświadczenie na podobnym stanowisku

– aktualne uprawnienia

– samodzielność i dobra organizacja pracy

– sumienność i dokładność

– preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

 

Oferujemy:
– zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w firmie o stabilnej pozycji na rynku

–  wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy

–  udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów
–  możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

 

 

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.

CV i aplikację prosimy przesyłać na adres kadry@sip.krosno.pl wraz  z załączeniem klauzuli:

„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

Aplikuj na to stanowisko

Imię i nazwisko*

Telefon

Email*

Treść wiadomości

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Spółdzielnia SIP ZPCh przy ul. Czajkowskiego 82 z siedzibą w Krośnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.Dowiedz się więcej.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Skontaktuj się z nami