ŚLUSARZ

Spółdzielnia SIP Krosno poszukuje pracowników na stanowisko:
Ślusarz
Miejsce pracy: siedziba firmy Krosno

Spółdzielnia SIP ZPCH w Krośnie przyjmie do pracy ślusarzy – szlifierz.
Wymagania:
– wykształcenie minimum zawodowe
– doświadczenie w obsłudze maszyn produkcyjnych ( gilotyna, piła mechaniczna, wiertarki konwencjonalne, prasa mechaniczna, hydrauliczna itp.)
– znajomość procesu produkcyjnego
– preferowane orzeczenie o stopniu niepełnosprawności

UMIEJĘTNOŚCI:
– organizacja pracy własnej
– samodzielność
– sumienność i dokładność
– umiejętności manualne
– umiejętność czytania rysunków technicznych
– doświadczenie w obsłudze maszyn

OFERUJEMY:
– Stabilną pracę stacjonarną na podstawie umowy o pracę
– Pracę w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
– wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i wyników pracy
– udział w procesie produkcji konstrukcji stalowych i elementów
– możliwość rozwoju zawodowego i podnoszenia kwalifikacji

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
CV i aplikację prosimy przesyłać na adres kadry@sip.krosno.pl z załączeniem klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

Aplikuj na to stanowisko

Imię i nazwisko*

Telefon

Email*

Treść wiadomości

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Spółdzielnia SIP ZPCh przy ul. Czajkowskiego 82 z siedzibą w Krośnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.Dowiedz się więcej.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Skontaktuj się z nami