FAQ - Najczęściej zadawane Pytania

W jaki sposób przygotowujemy stojaki do transportu?

Najpierw przygotowujemy je do przewozu w naszej Pakowalni. Do tego celu używamy specjalnych materiałów opakowaniowych. W ten sposób zabezpieczamy je przed uszkodzeniami w czasie transportu. Każdy produkt, który składa się z kilku oddzielnych elementów, spakowany jest w taki sposób, żeby żaden z nich nie rozdzielił się w czasie dostawy. Po rozpakowaniu w miejscu przeznaczenia stojak jest gotowy do szybkiego montażu.

Czy wszystkie produkty wymagają montażu po transporcie?

Wszystko zależy od wielkości stojaka lub regału ekspozycyjnego. Ze względu na wygodę załadunku oraz gabaryty, takie produkty należy przewozić rozłożone, w postaci gotowej do montażu. Są jednak takie stojaki i regały, które z powodzeniem można przewozić w całości. To czy dany produkt lepiej dostarczyć w całości, czy też w częściach, powiemy Ci po zapoznaniu się z projektem.

Czy przygotowywana jest wizualizacja wyglądu produktu?

Elektroniczny model produktu przygotowujemy na specjalistycznym oprogramowaniu komputerowym. W ten sposób jesteśmy w stanie przedstawić i zmienić jego wygląd jeszcze przed budową prototypu. Oczywiście, będziesz miał stały wgląd w prace projektowe na tym etapie. Przygotowujemy model elektroniczny, który można powiększać, obracać w dowolnej płaszczyźnie i przez to w prosty sposób nanosić niezbędne zmiany.

Czy wykonywane są testy wytrzymałości i stabilności stojaków?

Zaletą projektowania wirtualnego modelu jest możliwość wychwycenia niektórych błędów konstrukcyjnych. Program projektowy pozwala nam sprawdzić dopasowanie elementów stojaka do wielkości i kształtu produktów ekspozycyjnych.

Jaki czas gwarancji obejmuje nasze produkty?

Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa. Pomimo tego, nie można nigdy wykluczyć ryzyka wystąpienia ewentualnych usterek, dlatego udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na każdy nasz wyrób. Jeżeli zauważysz jakąkolwiek wadę regału ekspozycyjnego lub stojaka reklamowego, spowodowaną w toku produkcji, wówczas zgłoś nam ją natychmiast. Rozpatrzymy Twoją reklamację.

Czy wielkość zamówienia wpływa na cenę produktu?

Tak, ilość zamawianych stojaków, regałów ma istotny wpływ na cenę. Im większe ilości tym bardziej atrakcyjna cena.

Z jakich materiałów wykonywane są stojaki?

Stojaki wykonujemy głównie z metalu. Metalowe konstrukcje stojaków możemy połączyć z tworzywem HIPS, PCV, drewnem, sklejką

Czy standy reklamowe mogą zostać wyposażone w oświetlenie LED?

Tak ,oczywiście stosujemy różne typy podświetlenia stojaka w tym oświetlenie LED

Czy możliwe jest zrealizowanie wysp i stoisk handlowych?

Zajmujemy się również wyposażaniem sklepów w regały, zabudowy które aranżują powierzchnie sklepowe.

Czy istnieje możliwość wysyłki za granicę?

Zamówione produkty dostarczamy do klienta szybko i bezpiecznie, współpracujemy z firmami transportowymi na całym świecie.

Jaka jest minimalna wielkość zamówienia, jakie można złożyć?

Każde zamówienie traktujemy indywidualnie i ustalamy ilości produkcyjne w zależności od rodzaju produktu. Minimum produkcyjne to 50 szt.

Jakie dodatkowe usługi oferowane są w firmie?

Bogaty park maszynowy daje nam ogromne możliwości produkcyjne. Wykonujemy obróbkę materiałową: gięcie drutu, gięcie rur i profili, gięcie blachy, wycinanie laserowe metalu, frezowanie CNC, termoformowanie, malowanie proszkowe, druk wielkoformatowy.

W jaki sposób SIP może zagwarantować wysoką jakość produktów?

Posiadamy swój własny, wewnętrzny system Zakładowej Kontroli Produkcji. Obowiązujące w tym systemie jakości, procedury zapewniają produkcję najwyższej jakości wyrobów, zarówno stojaków jak i innych elementów metalowych.

Czy firma może zaoferować produkty wykorzystywane do walki z COVID-19?

W dobie Covid-19 bezpieczeństwo i higiena odgrywa jeszcze ważniejszą rolę. Oferujemy do sprzedaży stacje higieniczne które są tak zaprojektowane aby zwiększyć bezpieczeństwo i wyeliminować przenoszenie bakterii i wirusów. Więcej dowiesz się na naszej stronie https://sip.krosno.pl/stacje/

Czy firma wykonuje nietypowe projekty?

Kompleksowo wykonujemy materiały POS. Nie obawiamy się wyzwań, wspólnie z naszymi klientami kreujemy pomysły które są innowacyjnymi, indywidualnymi projektami a później produktami.

Czy firma SIP wykonuje prototypy?

Na podstawie dopracowanej dokumentacji technicznej budujemy modele elektroniczne 3D i wykonujemy prototyp. Testujemy go, sprawdzając jego wytrzymałość, stabilność i funkcjonalność.

Czy istnieje możliwość wykonania/nadruku na hederze, logotypu przy produkcji stojaków?

Dysponujemy najnowocześniejsza technologią druku UV. Korzystamy z plotera Oce Arizona 360 GT który umożliwia druk w białym kolorze oraz druk z roli. Druk UV zapewnia niezwykle precyzyjne odwzorowanie obrazu-najwyższa jakość drukowania, perfekcyjne odzwierciedlenie barw. Drukujemy na szkle, sklejce, mdf, metalu, płótnie, na cienkich i elastycznych mediach.

Skontaktuj się z nami