Polityka prywatności

Jakie dane są zbierane?

Dane zbierane podczas zakupu.
Zanim będą Państwo mogli dokonać transakcji zakupu towaru w naszej firmie zapytamy Państwa o imię, nazwisko, adres mailowy, nazwę firmy, adres dostawy, numer telefonu, oraz dane dotyczące wystawienia faktury.

Dane zbierane automatycznie
Podczas Twojej wizyty na naszej stronie internetowej, automatycznie zbierane są dane dotyczące Twojej wizyty, np. Twój adres IP, nazwa domeny, typ przeglądarki, typ systemu operacyjnego, itp.

Dane zbierane, gdy kontaktujesz się z nami
Gdy kontaktujesz się z nami za pomocą strony internetowej, telefonu, poczty email. itp. przekazujesz nam swoje dane osobowe, np. imię, nazwisko, adres email, itp.

W jaki sposób wykorzystujemy Twoje dane?
W żadnym wypadku nie będziemy sprzedawali danych zebranych o Państwie podmiotom trzecim.
Dane zbierane podczas transakcji zakupu będą wykorzystane w celu realizacji transakcji, w tym pobrania od Państwa pieniędzy oraz wysłania Państwu zamówionego towaru. Podanie tych danych jest obowiązkowe jeżeli chcą Państwo dokonać zakupu.
Jeżeli są Państwo naszym stałym klientem będziemy się z Państwem kontaktować telefonicznie lub mailowo w celu przedstawienia aktualnych promocji.
Dane zbierane automatycznie mogą być użyte do analizy zachowań użytkowników na naszej stronie internetowej, zbierania danych demograficznych o naszych użytkownikach, lub do personalizacji zawartości naszych stron internetowych. Dane te są zbierane automatycznie o każdym użytkowniku.
Dane zbierane w trakcie Państwa korespondencji z naszymi pracownikami będą wykorzystane wyłącznie w celu odpowiedzi na Państwa zgłoszenie.
W przypadku kontroli Inspektora Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Twoje dane mogą zostać udostępnione pracownikom Urzędu zgodnie z ustawą o Ochronie Danych Osobowych i Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady 2016/679.
W przypadku naruszenia Regulaminu naszego serwisu, naruszenia prawa, lub gdy będą wymagały tego przepisy prawa, możemy udostępnić Twoje dane organom wymiaru sprawiedliwości.

W jaki sposób będziemy się z Państwem kontaktować?
Jeżeli dokonali Państwo transakcji zakupu towaru zostali Państwo automatycznie zapisani w naszej bazie i będziemy Państwa informować drogą mailową lub telefonicznie o aktualnościach i nowościach w ofercie. Będziemy również kontaktować się z Państwem w celu zaproszenia do składania kolejnych zamówień.

W jaki sposób mogą Państwo poinformować nas o zmianie danych?
Mogą Państwo drogą mailową poinformować nas o zmianie danych lub poprosić o usunięcie z bazy danych osobowych zbieranych podczas dokonywania transakcji. Danych użytych do transakcji zakupu nie można zmienić, ani usunąć, gdyż są one częścią faktury i listów przewozowych. Danych zbieranych automatycznie nie da się zmienić lub usunąć.

W jaki sposób zabezpieczamy Państwa dane osobowe?
Sposób komunikacji Państwa komputera z serwerem naszej firmy jest całkowicie bezpieczny i niewidoczny dla osób trzecich, korzystających z Internetu.

Zmiana Polityki Prywatności
Zastrzegamy sobie prawo zmiany powyższej polityki prywatności poprzez opublikowanie polityki prywatności na tej stronie.
Firma przetwarzająca dane :
Spółdzielnia SIP ZPCH Krosno
ul. Czajkowskiego 82, 38-400 Krosno
W razie dodatkowych pytań dotyczących ochrony prywatności, prosimy o kontakt pod adresem mailowym: rodo@sip.krosno.pl

Skontaktuj się z nami