Jesteśmy ekspertami
w obróbce metalu

Posiadamy 46 różnych maszyn do obróbki metalu i tworzyw sztucznych, które pozwalają na kompleksową produkcję zleceń naszych Klientów.

Obróbka materiałowa

Podpowiadamy najlepsze rozwiązania, wskazujemy materiały o najlepszych właściwościach dla zachowania optymalnych cech docelowego wyrobu. Gotową dokumentację techniczną poddajemy wewnętrznej weryfikacji, wykonujemy również pozostałe etapy obróbki materiałów. Na koniec dostarczamy gotowe wyroby we wskazane przez Klienta miejsce.

Wycinanie laserowe metalu

Wycinanie laserowe metalu

Gwarantujemy szybką i dokładną obróbkę metalu. Wycinamy dowolne kształty zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem Klientów.

Maksymalna wielkość ciętych arkuszy:
1500 x 3000 mm. Dysponujemy dwiema maszynami:
Wycinarką laserową SG 510 MkII 2,5kW
Wycinarką laserową HG 510 MkII 4,0kW

Maksymalna grubość ciętych materiałów:
stal konstrukcyjna: do 20 mm;
stal nierdzewna: do 10 mm;
aluminium: do 8 mm.

Gięcie drutu

Gięcie drutu

Wykonujemy gięcie drutu od Ø3 do Ø10 w 3 płaszczyznach, o zaawansowanych kształtach, na maszynach CNC o wydajności przemysłowej. Proces jest w pełni zautomatyzowany, urządzenia są programowane numerycznie, zapewniając tym samym dużą dokładność.

Malowanie proszkowe

Malowanie proszkowe

W naszej fabryce posiadamy oddzielną linię technologiczną (na hali 1600m2) zajmującą się wyłącznie malowaniem proszkowym. Bezpieczeństwo naszych pracowników jest dla nas priorytetem, dlatego posiadamy najnowocześniejsze systemy filtracji chroniące zdrowie oraz środowisko naturalne.

Malowanie proszkowe to jedna z najbardziej dokładnych i zarazem najbardziej trwałych metod nanoszenia barwnika na elementy metalowe. Malujemy detale o maksymalnej wielkości 1200 x 800 x 2000 mm.

Wydruki wielkoformatowe

Wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy wydruki solwentowe i UV. Wydruki o maksymalnej wielkości 2500 x 1250 mm wykonujemy na tworzywie, szkle, sklejce, metalu, płótnie. W przypadku gotowej grafiki, zapraszamy na wydruki próbne, które umożliwiają ocenę jakości oraz wprowadzenie ewentualnych zmian przy doradztwie naszych grafików.

Tworzymy również projekty od podstaw, mając na uwadze indywidualne potrzeby Klienta. Wykonujemy wizualizacje i wraz z Klientem wprowadzamy wszelkie niezbędne zmiany, by końcowy efekt był jak najbardziej zadowalający pod względem wizualnym i użytkowym.

Frezowanie CNC

Frezowanie CNC

Skomplikowane logo w tworzywie lub ciekawy wzór w sklejce? Służymy pomocą na każdym etapie zlecenia. Prezentujemy materiały oraz ich właściwości na podstawie wykonanych przez nas realizacji. Współpraca z nami to świadoma decyzja – optymalne rozwiązania zgodnie z oczekiwaniami i potrzebami Klienta. Maksymalna wielkość frezowania to 2750 na 1500 mm.

Gięcie rur i profili

Gięcie rur i profili

Pełna precyzja w wymiarach gięcia rur i profili? My to zapewniamy. Gniemy rury od Ø 16 do Ø 40. Przed rozpoczęciem właściwej produkcji wykonujemy serię próbną, by uzyskać pewność właściwych wymiarów i powtarzalności.

Gięcie blach

Gięcie blach

Dysponujemy prasami krawędziowymi CNC oraz nowoczesną zaginarką. Gniemy blachy o grubościach do 6 mm i maksymalnej długości gięcia 3050 mm. Wykonujemy nawet najbardziej zaawansowane gięcia mieszczące się w parametrach naszych maszyn.

Spawanie

Spawanie

TIG, MIG stal konstrukcyjna i nierdzewna. Posiadamy 9 stanowisk wyposażonych w systemowe stoły spawalnicze, które umożliwiają realizację mniejszych serii zamówień. Dla większych partii produkcyjnych wykonujemy specjalne oprzyrządowanie zapewniające dokładność i powtarzalność.

Termoformowanie

Termoformowanie

Maksymalna wielkość wytłaczanego materiału to 1940 mm na 1440 mm. Maksymalny skok (głębokość wytłaczania) to 400 mm, a maksymalna grubość materiału to 5mm.

Śrutowanie felg

Śrutowanie felg

W naszej ofercie znajdują się usługi indywidualne takie jak śrutowanie felg.

Śrutowanie skutecznie usuwa: pozostałości po walcowaniu stali, tzw. zendrę, zanieczyszczania jonowe przyczyniające się do korozji podpowłokowej – sole, azotany, siarczany, stare powłoki malarskie, pyły i rdzę.

Cennik usług:

śrutowanie – 10 zł netto/felga
śrutowanie i malowanie – 40/50 zł netto/felga (w zależności od rozmiaru)

Skontaktuj się z nami