KONSTRUKTOR – TECHNOLOG

Spółdzielnia SIP Krosno poszukuje pracowników na stanowisko: Konstruktor – technolog
Miejsce pracy: siedziba firmy Krosno

Opis Stanowiska:

– opracowanie dokumentacji projektowo – konstrukcyjnej i technologiczno – konstrukcyjnej pod względem merytorycznym, kompletności informacji, wyrobów własnych, i wyrobów powierzonych
– wdrożenie i uruchomienie produkcji wyrobów, opracowanie niezbędnego oprzyrządowania
– przygotowanie dokumentacji prototypów w celu przygotowania do produkcji
– współpraca z Działem Narzędziowni w zakresie wzorów produkcyjnych, prototypów i oprzyrządowania
– współpraca z Działem Produkcji, Działem Marketingu i Sprzedaży
– optymalizacja procesów technologicznych, technologii wytwarzania pod kątem zmniejszenia pracochłonności i materiałochłonności

Wymagania:

– wykształcenie wyższe techniczne (mile widziane mechaniczne, mechanika i budowa maszyn)
– doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku Konstruktor – Technolog
– dobra umiejętność czytania rysunku technicznego
– znajomość materiałów stosowanych do produkcji elementów stalowych, z tworzyw, drewna, elementów elektrycznych
– znajomość norm i wiedza z zakresu konstrukcji
– dobra znajomość obsługi oprogramowania w 3 D w programie: Auto CAD, SolidWorks biegle
– mile widziana znajomość języka angielskiego
– preferowany stopień niepełnosprawności

CV kandydatów nie rozpatrzone w danym procesie rekrutacji są przechowywane przez okres niezbędny na potrzeby kolejnych procesów rekrutacji. Po tym okresie są usuwane, a dane osobowe kandydatów nie są przetwarzane w żadnym innym celu. Aplikacji nie odsyłamy. Kontaktujemy się jedynie z wybranymi osobami.
CV i aplikację prosimy przesyłać na adres juliasz@sip.krosno.pl wraz z załączeniem klauzuli:
„Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.”

Imię i nazwisko*

Telefon

Treść wiadomości

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej w rozumieniu ustawy z dnia 18 lipca 2002 roku o świadczenie usług drogą elektroniczną (Dz.U.2017.1219 t.j.) na podany adres e-mail na temat usług oferowanych przez Spółdzielnia SIP ZPCh przy ul. Czajkowskiego 82 z siedzibą w Krośnie. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana, klikając w odpowiedni link na końcu wiadomości e-mail.Dowiedz się więcej.

Oświadczam, że wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Spółdzielnię SIP ZPCH zawartych w CV na potrzeby obecnej rekrutacji oraz przyszłych procesów rekrutacji. Jestem świadomy/a, że mam prawo do wycofania zgody w każdym czasie. Wycofanie zgody nie ma wpływu na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego przed jej wycofaniem.

Skontaktuj się z nami