Zakres naszych usług

Jesteśmy dużą Firmą z samowystarczalnym zapleczem technologicznym. Obsłużymy Cię całościowo, czyli od etapu projektowania stojaka reklamowego, regału ekspozycyjnego lub innego produktu, poprzez produkcję seryjną, po dostawę do wskazanego miejsca.

Projektowanie

projektowanie stojaków

  • Wykonamy od początku projekt Twojego stojaka reklamowego albo regału promocyjnego lub zweryfikujemy prawidłowość techniczną gotowego projektu, który nam dostarczysz.
  • Otrzymasz od nas wirtualną prezentację urządzenia w postaci elektronicznego modelu 3D, który umożliwi Ci ocenę wizualną przyszłego produktu.
  • Przed rozpoczęciem produkcji stworzymy prototyp, na którym dokładnie sprawdzimy stabilność i wytrzymałość konstrukcji urządzenia oraz jego funkcjonalność wobec produktu przeznaczonego do ekspozycji.
Produkcja

produkcja stojakówprodukcja stojaków reklamowych

produkcjaprodukcja stojaków

  • Każdy rodzaj stojaka reklamowego wykonamy na miejscu przy użyciu własnych maszyn produkcyjnych – jesteśmy uniezależnieni od podwykonawców.
  • W razie potrzeby pracujemy w trzyzmianowym trybie 24 godzinnym - produkcja odbywa się pod nadzorem kierownika technicznego zlecenia, który będzie z Tobą w stałym kontakcie.
  • Jesteśmy zabezpieczeni przed zatrzymaniem produkcji w wyniku usterek maszyn. Posiadamy własny warsztat naprawczy. Możemy przenosić dany rodzaj obróbki na równoległe urządzenie.
Zabezpieczanie przed transportem

zabezpieczenie przed transportemzabezpieczenie przed transportem

  • Każdy stojak lub regał reklamowy czy inny wyrób, dostarczamy w sposób bezpieczny. Przed spedycją urządzenia są odpowiednio pakowane w kartony i folię transportową, co skutecznie niweluje ryzyko powstania uszkodzeń mechanicznych.
  • Stojaki reklamowe, regały ekspozycyjne lub inne produkty reklamowe wymagające złożenia dostarczymy w całości lub w elementach skompletowanych do szybkiego montażu w miejscu przeznaczenia. To ty zdecydujesz, która z opcji jest dla Ciebie wygodniejsza.
Dostawa

dostawa stojakówdostawa stojaków reklamowych

  • Wskażesz nam miejsce i czas dostawy, a my zajmiemy się resztą. W ten sposób oszczędzimy Twój czas. Poza tym, posiadamy doświadczenie w bezpiecznym załadunku i rozładunku naszych wyrobów.
  • Produkujemy również duże serie wyrobów. Dlatego, dostosujemy się do Twoich możliwości magazynowych lub logistycznych. Jeżeli nie będziesz w stanie przyjąć od razu całej partii stojaków reklamowych czy innych produktów, wówczas dostarczymy Ci je w dogodnych dla Ciebie odstępach czasowych.

Przejdź do Co produkujemy?

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie