Wysoka jakość stojaków reklamowych

Dowiedz się w jaki sposób utrzymujemy stabilną i wysoką jakość naszych stojaków reklamowych

Stali dostawcy materiałów produkcyjnych

Korzystamy wyłącznie z metali i tworzyw o wysokiej i stabilnej jakości. Nasi dostawcy wiedzą, że jakiekolwiek odstępstwo od norm zostanie natychmiast zauważone podczas obróbki materiałowej przez operatorów maszyn i zgłoszone do kierownika technicznego produkcji.

Dokładna weryfikacja projektów i prototypów

Proces produkcji poprzedza etap projektowania elektronicznego modelu 3D oraz budowa prototypu i dedykowanych narzędzi – także do krótkich serii. Każda konstrukcja produktu jest rzetelnie zbadana pod względem wytrzymałości i stabilności. Żaden wadliwy projekt nie zostanie wdrożony do produkcji.

Nowoczesny park maszynowy

Posiadamy nowoczesne maszyny do obróbki materiałów konstrukcyjnych obsługiwane przez stałych i sprawdzonych operatorów. Konstrukcje naszych stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych powstają w nowoczesnych i zautomatyzowanych procesach technologicznych.

Wydajność kadrowa (praca trzyzmianowa)

Potrafimy wpasowywać w procesy produkcyjne nagłe, ponadplanowe partie z zachowaniem niezmiennie wysokiej jakości wyrobów. W razie potrzeby, uruchamiamy trzecią zmianę, która kontynuuje produkcję z tą samą wydajnością.

Kontrola jakości

Przeprowadzana jest przez wewnętrznych inspektorów jakości na każdym etapie produkcji. Proces rozpoczyna się od oceny materiałów przed ich obróbką. Następnie, na bieżąco kontrolowane są poszczególne składniki wyrobu. Weryfikacja jakości kończy się sprawdzeniem prawidłowości opakowania gotowego wyrobu przed dostawą do odbiorcy.

Bezpieczny transport

Przywiązujemy dużą uwagę do bezpieczeństwa wyrobów podczas dostaw do naszych odbiorców. Dysponujemy oddzielną Pakowalnią, której pracownicy zabezpieczają stojaki reklamowe przed transportem przy pomocy opakowań kartonowych, folii bąbelkowej i folii stretch. Proces ten jest częściowo zautomatyzowany.

Wróć do Weryfikacja techniczna
materiałów drukowanych

Przejdź do Produkcja 24 godziny na dobę

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie