Wydruki wielkoformatowe i usługi obróbki materiałowej

Chcesz wyprodukować elementy do swoich urządzeń? Posiadasz materiały, które należy poddać obróbce? Pomożemy Ci w realizacji Twojego zlecenia, tak by zrobić to bez ryzyka powtórzeń serii i obsunięć czasowych. 

Poza głównym filarem naszych usług, czyli projektowaniem oraz produkcją stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych, wykonujemy również zlecenia na wydruki wielkoformatowe oraz seryjną obróbkę materiałowej metali i tworzyw sztucznych:

  • wycinanie laserowe;
  • gięcie drutu;
  • malowanie proszkowe;
  • frezowanie CNC;
  • gięcie rur i profili;
  • gięcie blach.

Na terenie naszej fabryki posiadamy czterdzieści sześć maszyn do jej wykonywania. Urządzenia są zdublowane, dzięki czemu nie musisz obawiać się przestojów i opóźnień z naszej strony. W razie ewentualnej awarii, obróbkę przenosimy na drugą maszynę. Na miejscu mamy własny serwis naprawczy, który od razu zajmuje się usunięciem usterki.

proces obróbki  nadzór kierownika
Procesy obróbki podlegają odgórnemu nadzorowi kierowników produkcji odpowiadającym za jej koordynację

Pomagamy we wdrażaniu zlecenia obróbki materiałowej

  • Posiadasz własną dokumentację techniczną, rysunki, jasne wytyczne dla wykonawcy?
  • Czy przygotowałeś już elementy metalowe lub z tworzyw sztucznych, którymi mamy się zająć, czy wciąż nie masz jeszcze pewności, które materiały będą miały najlepsze właściwości dla zachowania optymalnych cech docelowego wyrobu?

Są to wszystko kwestie, w których pomogą Ci nasi specjaliści – graficy, projektanci, materiałoznawcy, inżynierowie produkcji, kontrolerzy jakości. Chętnie zapoznamy się z przedmiotem Twojego zlecenia. Jeżeli posiadasz gotową dokumentację techniczną, poddamy ją wewnętrznej weryfikacji, jeżeli jeszcze nie, pomożemy Ci w jej wykonaniu i organizacji pozostałych etapów procesu obróbki. Po jej zakończeniu dostarczymy gotowe wyroby we wskazane przez Ciebie miejsce.

Odwiedź naszą Firmę i poznaj specjalistów, którzy będą bezpośrednio odpowiedzialni za realizację Twojego zlecenia. Obejrzyj nasze zaplecze technologiczne i przyjrzyj się „od środka” naszej pracy. Chętnie pomożemy Ci w zorganizowaniu Twojego pobytu. Na dole treści znajdziesz bliższe wytyczne.

Metody obróbki materiałowej w naszej ofercie

Wycinanie laserowe metalu

Zagwarantuje Ci szybkość i dokładność obróbki przy minimalnych stratach na materiale. Przy użyciu promienia lasera wytniemy dowolne kształty, mieszczące się w możliwościach technicznych naszych maszyn. Wyjściowo otrzymasz od nas półprodukt lub produkt gotowy – w zależności od przeznaczenia wyrobu. Wycinanie laserowe stosujemy do obróbki stali konstrukcyjnej, stali nierdzewnej oraz aluminium.

wycinanie laserowe metalu wycinanie laserowe

Dowiedz się więcej na temat: Wycinanie laserowe metalu

Gięcie drutu

Wykonujemy gięcie drutu na maszynach o wydajności przemysłowej, dlatego możesz nam śmiało zlecić obróbkę liczoną w setkach i tysiącach sztuk. Proces jest w pełni zautomatyzowany, urządzenia są programowane numerycznie, a to zapewnienia bardzo dużą dokładność. Drut gięty jest do zaawansowanych kształtów.

gięcie drutu malowanie proszkowe

Dowiedz się więcej na temat: Gięcie drutu

Malowanie proszkowe

Żadna inna metoda nanoszenia farby na powierzchnię elementów metalowych nie zapewni Twoim wyrobom takiej dokładności i wieloletniej wytrzymałości, jak właśnie malowanie proszkowe. W naszej fabryce posiadamy kompletną linię technologiczną do tego rodzaju obróbki, zajmującą oddzielną halę produkcyjną o powierzchni 1600 m2, wyposażoną w nowoczesne systemy filtracji chroniące zdrowie naszych pracowników i środowisko naturalne. Dysponujemy wydajnością setek sztuk na dobę.

malowanie proszkowe

wydruki wieloformatowe

Dowiedz się więcej na temat: Malowanie proszkowe

Wydruki wielkoformatowe

Wykonujemy wydruki solwentowe i UV. Jeżeli posiadasz gotową grafikę, już teraz zapraszamy Cię na wydruki próbne, dzięki którym ocenisz ich jakość, wprowadzisz ewentualne zmiany, w których pomogą Ci nasi graficy. Jeżeli nie posiadasz jeszcze projektu, ustalimy z Tobą wszystkie szczegóły i wykonamy go dla Ciebie w naszym studiu. Po prostu, z nami sprawnie zrealizujesz swój projekt w całości.

Wydruki wielkoformatowe Frezowanie CNC

Dowiedz się więcej na temat: Wydruki wielkoformatowe

Frezowanie CNC

Chcesz wykonać skomplikowane logo w metalu lub ciekawy wzór w drewnie? Powiemy Ci jak to zrobić najlepiej dla uzyskania estetycznego i trwałego efektu, pokażemy dostępne materiały, zaprezentujemy ich właściwości na przykładach naszych poprzednich realizacji. Zlecając nam wykonanie obróbki CNC podejmiesz świadomą decyzję – wybierzesz optymalne rozwiązanie dla efektu, który chcesz osiągnąć.

Frezowanie CNC CNC

Dowiedz się więcej na temat: Frezowanie CNC

Gięcie rur i profili

Nie chcesz ryzykować uchybień w wymiarach gięć rur i profili? Przed rozpoczęciem właściwej produkcji wykonamy serię próbną, by uzyskać pewność właściwych wymiarów i wysokiej powtarzalności. Na Twoje życzenie dostarczymy Ci próbne egzemplarze do sprawdzenia. Z nami możesz być spokojny o efekt swojego zlecenia.

Gięcie rur i profili Gięcie rur i profili

Dowiedz się więcej na temat: Gięcie rur i profili  

Gięcie blach

Dysponujemy nowoczesnymi giętarkami do blach sterowanymi numerycznie. Wykonujemy nawet najbardziej zaawansowane gięcia mieszczące się w parametrach naszych maszyn. Skonsultuj się z naszymi projektantami i operatorami, zweryfikuj parametry gięć, które chcesz wykonać. Wykonamy przy Tobie próby wspólnie oceniając rezultat. Miej pewność jeszcze przed rozpoczęciem seryjnej obróbki, że otrzymasz dokładnie taki wyrób, jakiego potrzebujesz.

Gięcie blach Gięcie blach

Dowiedz się więcej na temat: Gięcie blach

Masz wątpliwości lub dodatkowe pytania?..

  • Chcesz skorzystać z naszych usług ale potrzebujesz większej ilości szczegółów? Nie wahaj się i skontaktuj się z nami. Nasi specjaliści postarają się odpowiedzieć na nie od ręki. Zadzwoń pod jeden z numerów telefonów: 13 436 97 78, 13 436 73 11 (wew. 127) lub napisz do nas e-mail na adres: marketing@sip.krosno.pl.
  • Zapraszamy Cię serdecznie do odwiedzenia siedziby naszej Firmy. W trakcie przyjazdu obejrzysz naszą Fabrykę, ocenisz nasze możliwości produkcyjne, zaplecze projektowe, poznasz naszych specjalistów, przyjrzysz się naszej pracy z bliska. Zadzwoń do nas pod numery podane poniżej lub napisz do nas e-mail. Opiszemy Ci krok po kroku, jak zorganizujemy Twój przyjazd.

Telefony kontaktowe: 13 436 97 78, 13 436 73 11 (wew. 127)
Adres do korespondencji: marketing@sip.krosno.pl.

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie