Testujemy dostarczone nam projekty

W naszych usługach wykonujemy dwa rodzaje procesów projektowych. Wszystko zależy od tego, czy posiadasz własną dokumentację projektową, czy też tworzymy ją od początku my. W uzasadnionych przypadkach, na przykład gdy mamy podejrzenie, że projekt może być wadliwy, poddajemy go odpowiednim testom.

Jakie mamy przesłanki do weryfikacji dostarczanych nam projektów?

Spotykaliśmy się z przypadkami, w których nieprzeprowadzenie testów zakończyłoby się wprowadzeniem do produkcji stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych o wadliwych konstrukcjach. W konsekwencji tego, narazilibyśmy na straty naszego Zleceniodawcę, jego Klientów, a także nas samych. Rutynowe badanie właściwości konstrukcji opisanych w dostarczanych nam projektach jest regułą, której nie pomijamy nigdy.

Nie weryfikujemy wyłącznie takich projektów, które już podlegały wcześniejszej realizacji w naszej Firmie.

Co się dzieje w przypadku wykrycia usterek w projekcie?

Jesteśmy od tego by nie tylko pomóc w ich wykryciu, ale także w ich usunięciu. Wykonanie poprawek w projekcie nic Cię nie kosztuje. W ramach realizacji produkcji zrobimy je nieodpłatnie.

W którym momencie rozpoczynamy produkcję?

Możesz być pewien naszych kompetencji. Zarówno projekt, jak i prototyp wdrożymy do produkcji dopiero wówczas, gdy uzyska on pełnię Twojej akceptacji w zakresie właściwości technicznych oraz cech wizualnych. Akceptacji możesz dokonać poprzez e-mail lub osobiście, udając się w tym celu do biura naszej Firmy.

Wróć do Elektroniczna wizualizacja produktu
Przejdź do Etapy produkcji stojaków

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie