Stała jakość koloru według Palety RAL – malowanie proszkowe

Podczas produkcji ograniczamy do minimum czynnik błędu ludzkiego. Dysponujemy nowoczesnymi technologiami, a każdy proces produkcyjny wynika z przyjętych z góry standardów. Dotyczy to m.in. malowania proszkowego naszych wyrobów.

Wykonujemy stojaki reklamowe i regały ekspozycyjne w ilościach setek a nawet tysięcy sztuk. Niekiedy produkcja podzielona jest na określone partie egzemplarzy i odbywa się w odstępach czasowych. Wówczas, bardzo istotne jest utrzymanie stałych cech produktów i ich jakości. Dotyczy to, m.in:

  • wymiarów;
  • wytrzymałości materiałowej;
  • stabilności konstrukcyjnej;
  • poligrafii;
  • kolorystyki poszczególnych elementów.

Posiadamy pełną linię technologiczną do malowania proszkowego, w której procesy obróbki wykonywane są automatycznie. Metoda zapewnia trwałość i wysoką dokładność krycia farbą wszystkich detali produkowanych przez nas wyrobów. Także tych o skomplikowanych kształtach.

Wybór konkretnej farby odbywa na podstawie znormalizowanych palet kolorów RAL i NCS. Standardy znakomicie ujednolicają kolorystykę każdej partii regałów ekspozycyjnych i stojaków reklamowych, bez względu na ilość wchodzących w nią sztuk, a początkowy prototyp jest zawsze identyczny z ostatnim egzemplarzem opuszczającym dział produkcji naszej fabryki

 

Paleta RAL

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie