Etapy realizacji zamówienia

Z tego artykułu dowiesz się, jak wygląda proces realizacji zamówień w naszej Firmie oraz jak należy się do niego przygotować.

Zgłaszasz się do naszej Firmy i co dalej?

W pierwszej kolejności dostarcz nam poprzez e-mail informacje dotyczące planowanej realizacji, tj. jej przeznaczenia, zakresu ilościowego, przewidywanych miejsc ekspozycji, grupy docelowej, bądź inne, które uważasz za istotne do wykonania optymalnego stojaka reklamowego dla swojej kampanii reklamowej. Jeżeli posiadasz gotowy projekt lub realizacja jest na etapie koncepcji, wówczas prześlij nam dokumentację techniczną czy ewentualne rysunki urządzenia, o ile zostały sporządzone. W ten sposób wspólnie szybciej ustalimy konkrety dalszych działań, a Ty w krótszym czasie poznasz pierwsze szczegóły techniczne oraz finansowe dotyczące wykonania Twojego zlecenia.

W razie potrzeby umówimy się z Tobą na bezpośrednie spotkanie, które pozwoli Ci lepiej ocenić nasze zaplecze produkcyjne i możliwości techniczne wykonania Twojej realizacji. Pomożemy Ci w odbiorze z Lotniska w Rzeszowie i organizacji pobytu w Krośnie.

Przejście do etapu projektowania

W prace projektowe zaangażowany jest zespół specjalistów, w skład którego wchodzą graficy, plastycy oraz technicy. Podczas projektowania wykonamy elektroniczny model 3D oraz prototyp, które oddadzą wygląd i właściwości techniczne gotowego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego.

Etap produkcji

Po akceptacji projektu i wykonaniu prototypu, ustaleniu ilości egzemplarzy, terminów oraz warunków cenowych, przejdziemy do fazy produkcji. Przez cały czas realizacji zlecenia będziesz mógł monitorować postęp prac kontaktując się z nami telefonicznie, poprzez e-mail lub odwiedzając nas osobiście.

Pieczę nad każdą produkcją sprawuje kierownik produkcji.

Dostarczanie produktów

Po stworzeniu produktów, przekażemy je do naszej Pakowalni, w której zostaną odpowiednio przygotowane do transportu we wskazane przez Ciebie miejsce. Tym samym zdejmiemy z Ciebie ryzyko uszkodzeń podczas ich przewozu, a nasz dział logistyki zaoszczędzi Twój czas związany z organizacją dostawy na własną rękę.

etapy realizacji zamówieniaDostarczanie produktu

Gotowe produkty przewozimy odpowiednio przystosowanymi samochodami.

Wróć do Obejrzyj produkcję naszych stojaków
Przejdź do Jak rozpoczynamy współpracę?

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie