Realizacja nietypowych stojaków

Nie obawiamy się zleceń na nietypowe produkty. Przeciwnie – jesteśmy na nie otwarci i przygotowani pod względem merytorycznym, narzędziowym i produkcyjnym.

Elektroniczne wizualizacje projektów

Nasi projektanci to zespół ludzi o otwartych umysłach, potrafiących przetwarzać niestandardowe idee do postaci w pełni wartościowych projektów. Pracujemy na nowoczesnym oprogramowaniu, które daje nam możliwość testowania dowolnego produktu jeszcze przed przygotowaniem prototypu i jego wdrożeniem do seryjnej produkcji.

Interdyscyplinarność podczas projektowania

Projektowanie w naszej Firmie to proces skoordynowanych działań biura projektowego i pracowni plastycznej. Oznacza to, że nietypowe i odważne formy plastyczne są natychmiast weryfikowane przy pomocy narzędzi naszych technologów. Dzięki temu, szybko dowiadujemy się jak zachować równowagę pomiędzy oryginalnością produktu, a stabilnością i wytrzymałością jego konstrukcji oraz wygodą w użytkowaniu.

Nowoczesny park maszyn

Posiadamy rozbudowane zaplecze technologiczne i wszystkie etapy produkcji możemy przeprowadzić przy pomocy własnych maszyn. Dzięki temu, jesteśmy w stanie szybko i wiarygodnie określić nasze możliwości techniczne oraz termin wykonania nietypowego projektu, na podstawie wglądu w dokumentację, którą nam dostarczysz.

Wróć do Realizacja niedokonczonych stojaków
Przejdź do Korzystny system rabatów

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie