Przygotowanie do transportu

Dostarczamy wyroby w sposób nienarażający ich na jakiekolwiek zniszczenie. Bez względu na liczebność partii zamówienia, wszystkie produkty są kompletowane i opakowywane z najwyższą starannością.

Gdzie odbywa się pakowanie?

W naszej Firmie poświęcamy bardzo dużo uwagi prawidłowemu przygotowaniu produktów do bezpiecznego transportu. W tym celu, na końcu linii produkcyjnej przygotowaliśmy tzw. Pakowalnię, czyli dział wyspecjalizowany w zabezpieczaniu wyrobów przed dostawą.

Przygotowanie do transportu - PakowaniePakowanie produktu

W jaki sposób pakujemy gotowe wyroby?

Wszystko zależy od rodzaju produktu. Część stojaków i regałów można transportować w postaci gotowej do ekspozycji, część zaś wymaga montażu w miejscu przeznaczenia. W drugim przypadku, są one zbierane do kompletów i zabezpieczane specjalnymi materiałami opakowaniowymi, tak by bezpiecznie je przewieźć, a potem w łatwy sposób zmontować w miejscu przeznaczenia.

Przygotowanie do transportu

Do pakowania używamy pudeł kartonowych, folii bąbelkowej, folii stretch. Proces pakowania jest częściowo zautomatyzowany. Posiadamy owijarki euro-palet oraz zgrzewarki do folii. Po zapakowaniu wyroby trafiają do magazynu, skąd są rozdysponowane przez dział spedycji.

Wróć do Etapy produkcji stojaków
Przejdź do Doręczanie produktów

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie