Projektowanie stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych

Naszą specjalnością jest produkcja stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych według projektów dostarczonych przez Klientów, ale również – co podkreślamy z całą mocą – projektowanie takich urządzeń od samego początku.

Nasz potencjał produkcyjny

Jesteśmy dużą Firmą, a w zasadzie fabryką z nowoczesnym zapleczem technologicznym, która na stałe zatrudnia ponad 200 pracowników, w tym w działach odpowiedzialnych za bezpośrednią realizację produkcji: plastyków, projektantów, konstruktorów, operatorów maszyn drukujących, operatorów obrabiarek numerycznych, kontrolerów jakości, mechaników, lakierników, ślusarzy. Na terenie naszego zakładu znajduje się:

 • budynek biurowy z salą konferencyjną, wzorcownią i działami: marketingu, zamówień i administracji;
 • studio projektowe;
 • prototypownia, narzędziownia i własny serwis maszyn;
 • pięć wyodrębnionych jednostek produkcyjnych odpowiedzialnych za poszczególne etapy produkcji: ślusarnia (tutaj znajdują się zgrzewarki, wiertarki, giętarki do blach, zaginarki), dział wycinarek laserowych, dział automatów do gięcia drutu CNC, spawalnia, lakiernia proszkowa, dział montażu - w sumie 46 maszyn produkcyjnych;
 • drukarnia wielkoformatowa;
 • częściowo zautomatyzowana pakowalnia oraz zaplecze magazynowe połączone z działem spedycji;
 • zakład opieki zdrowotnej i zakład rehabilitacji medycznej pracowników.

Posiadamy wysoką wydajność produkcyjną mierzoną w setkach sztuk na dobę. W razie konieczności, przy krótkich terminach zamówień, pracujemy w trybie trzyzmianowym, co pozwala nam zachowywać dużą prędkość produkcji i jednocześnie stałą, wysoką jakość. Dzięki kwalifikacjom naszych pracowników, rozbudowanemu zapleczu technologicznemu i świetnej organizacji procesów obsługi, z powodzeniem projektujemy i produkujemy nawet najbardziej zaawansowane technicznie nośniki reklamowe.

hala produkcyjna widok na hale produkcyjna
Widok na dwie przykładowe hale produkcyjne

Zalety realizacji projektów w naszej Firmie

 • Produkujemy stojaki reklamowe i regały ekspozycyjne od etapu wykonania koncepcji, czyli od podstaw, ale również pomagamy w rozwijaniu projektów dostarczanych przez Firmy, służąc naszą wiedzą i zapleczem technicznym. Projektowanie i towarzyszące mu konsultacje będą pierwszym etapem realizacji Twojego zlecenia w naszej Fabryce.
 • Będąc naszym Klientem nie musisz znać szczegółów stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego dla swoich produktów. A jeżeli posiadasz już własny projekt, to z nami bez obaw o efekt końcowy, dopracujesz każdy jego szczegół.
 • Zaprosimy Cię na spotkanie do naszego studia projektowego, w którym spotkasz się ze specjalistami naszej Firmy, zobaczysz nasze zaplecze techniczne, obejrzysz to, nad czym aktualnie pracujemy. W ten sposób lepiej poznasz nasze możliwości projektowe i osoby, które będą konsultowały z Tobą wszystkie szczegóły projektowanego urządzenia w trakcie współpracy z naszą Firmą.
 • Jeżeli nie masz jeszcze określonych założeń konstrukcyjnych i wizualnych dla swojego stojaka lub regału, wówczas opracujemy jego koncepcję od samego początku. Zasugerujemy Ci optymalne materiały do konstrukcji pod względem wytrzymałości i wyglądu, podpowiadając kształty i rozmieszczenie poszczególnych elementów wchodzących w jej skład. Udostępnimy Ci wgląd w prace cząstkowe w postaci wizualizacji 3D oraz skanów dokumentacji projektowej. W ten sposób ułatwimy Ci podejmowanie decyzji istotnych dla efektu końcowego.
 • Sporządzimy profesjonalną dokumentację projektową Twojego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego w postaci elektronicznej i drukowanej oraz przedprodukcyjny prototyp. Będziesz mógł ją wykorzystywać wielokrotnie do produkcji!
prace projektowe prace graficzne w studiu
Prace projektowe i obróbka graficzna w naszym studiu
 
przygotowanie prototypu przygotowanie prototypu
Przygotowanie prototypu

Wejdziemy w każdy szczegół nawet najbardziej zaawansowanego projektu

Zakres prac na każdym etapie projektowania różni się w zależności od złożoności ekspozytora. Może to być na przykład zaawansowany technologicznie stojak multimedialny. Proces jego przygotowania będzie wymagał, zarówno od nas, jak i od Ciebie, podjęcia istotnych decyzji, związanych nie tylko z samą konstrukcją czy jej wyglądem, lecz również z doborem urządzeń elektronicznych – sterowników, oświetlenia, ekranów LED itp. Spokojnie, nie musisz się tego obawiać. Udzielimy Ci szczegółowych informacji o tym, jak naszym zdaniem należałoby taki stojak wykonać, by zmaksymalizować jego skuteczność, zoptymalizować rozmiary, zapewnić bezpieczeństwo w czasie transportu itp.

Sprawdzimy Twój projekt pod kątem prawidłowości założeń technicznych

W przypadku projektów gotowych, je również poddajemy wewnętrznej ocenie. W razie pojawienia się jakichkolwiek wątpliwości w trakcie sprawdzania dokumentacji, zostaniesz o nich powiadomimy i wspólnie z Tobą ustalimy zamienne rozwiązania techniczne, które usuną problem. Twój projekt zostanie zweryfikowany przez naszych projektantów i inżynierów przed i w trakcie wykonywania prototypu. W ten sposób wyeliminujemy błędy konstrukcyjne zachowując jego wygląd i funkcjonalność właśnie w takiej postaci, jaką od początku chciałeś osiągnąć.

weryfikacja projekty wewnętrzna weryfikacja projektu
Wszystkie projekty poddajemy wewnętrznej weryfikacji

W trakcie projektowania wykorzystamy Twoją wiedzę i pomysły

Obojętnie czy rozpoczniesz z nami współpracę od dostarczenia własnego projektu stanowiącego kompletną wizję urządzenia, czy od przedstawienia nam ogólnego założenia swojego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego, możesz być pewny, że w trakcie współpracy wykorzystamy możliwie jak najszerzej Twoją wiedzę i pomysły. Twój stojak lub regał będziemy dopracowywać do momentu, w którym powiesz: Stop, to jet to! Dopiero potem rozpoczniemy jego produkcję.

Projektujemy na podstawie produktu przeznaczonego do ekspozycji

W czasie projektowania i na etapie budowy prototypu wykorzystamy Twój produkt. Będziemy ściśle trzymać się jego parametrów i wytypowanego przez Ciebie sposobu przyszłej ekspozycji. Są to: wymiary, kształt, środek ciężkości, waga całkowita, rozmieszczenie na nośniku (siła nacisku). Cechy produktu zdeterminują wygląd Twojego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego oraz rodzaj konstrukcji i materiałów, jakie zostaną wykorzystane do jej budowy. Finalnie, otrzymasz od nas urządzenie:

 • atrakcyjny wizualnie;
 • trwałe;
 • stabilne i bezpieczne;
 • dopasowane do warunków w punktach sprzedaży;
 • uwzględniające Twoje możliwości transportowe.
 • Po prostu, weźmiemy pod uwagę każdy szczegół!

Zarówno na etapie projektowania, jak i na późniejszym etapie produkcji, będziesz miał stały wgląd w przebieg realizacji Twojego zlecenia.

Zapraszamy do współpracy!

 • Zadzwoń pod dowolny z podanych numerów telefonu: 13 436 97 78, 13 436 73 11 (wew. 127), żeby umówić się na spotkanie z naszym specjalistą lub przyjazd do naszej Firmy. Chętnie zarezerwujemy dla Ciebie nasz czas by zaprezentować Ci nasze studio projektowe oraz fabrykę podczas codziennej produkcji. Skontaktuj się z nami i dowiedz się, jak krok po kroku zorganizujemy Twój pobyt.
 • Posiadasz własny projekt stojaka reklamowego? Chciałbyś się dowiedzieć, jakie są możliwości jego zrealizowania w naszej Firmie? Chętnie zapoznamy się z nadesłanymi szczegółami i odpowiemy na pytania, które do nas skierujesz. Twoja dokumentacja będzie w tym bardzo pomocna, prześlij ją na ten adres e-mail: marketing@sip.krosno.pl
 • Masz pomysł na Stojak reklamowy lub regał ekspozycyjny i potrzebujesz wsparcia ze strony fachowców, którzy pomogą Ci w jego zaprojektowaniu i wyprodukowaniu? Skontaktuj się z nami telefonicznie pod jednym z numerów: 13 436 97 78, 13 436 73 11 (wew. 127). Chętnie poznamy Twoje pomysły i podamy najbliższy możliwy termin ich realizacji.

Obejrzyj prezentację z produkcji stojaków reklamowych w naszej Firmie klikając w link artykułu: Produkcja stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych.

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie