Projektowanie i produkcja

Posiadamy nowoczesne i samowystarczalne zaplecze produkcyjne, dzięki któremu możemy wykonywać zamówienia w krótkich terminach realizacji i z zachowaniem najwyższej jakości wyrobów.

studio projektowe

Studio projektowe (wizualizacja produktu)
 • W przypadku gdy wykonujemy regał ekspozycyjny lub stojak reklamowy od podstaw, w tym dziale przygotowujemy całościowy projekt wyrobu.
 • Jeżeli dostarczysz nam projekt gotowy na papierze, wówczas również wykonamy jego wizualizację w programie komputerowym. W warunkach elektronicznej symulacji obejrzysz i sam ocenisz walory wizualne produktu.
Studio plastyczneStudio plastyczne
 • Do zadań studia należy stworzenie wizji plastycznej produktu. To tutaj powstaje koncepcja formy i kształtu regału ekspozycyjnego lub stojaka reklamowego.
 • Nasi plastycy na bieżąco weryfikują możliwości techniczne realizacji swoich założeń z działem projektowania.

 

Przygotowalnia produkcyjna i narzędziowaPrzygotowalnia produkcyjna i narzędziowa
 • Na podstawie elektronicznego modelu 3D i dokumentacji technicznej, przystąpimy do budowy prototypu. Przy użyciu rzeczywistych „eksponatów”, wykonamy na nim testy na obciążenia, stabilność i wytrzymałość. Prototyp umożliwi nam również sprawdzenie prawidłowości funkcjonowania regału lub stojaka reklamowego w roli podajnika.
 • Dostosowanie produktu do indywidualnego produktu wiąże się z wykonaniem oryginalnej formy o określonym kształcie, wymiarach, udźwigu, wytrzymałości materiałowej i innych istotnych parametrach. Dlatego też, zachodzi konieczność przygotowania całkowicie nowych narzędzi, które mogą być stosowane do produkcji tylko i wyłącznie jednego rodzaju stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego.
Hala produkcyjna i pracownia ślusarska

Dysponujemy nowoczesnym parkiem maszyn o różnym przeznaczeniu. W wydzielonej części hali produkcyjnej znajduje się pracownia ślusarska.

Hala produkcyjna i pracownia ślusarskahala produkcyjna

W tym miejscu odbywają się wszystkie najważniejsze etapy obróbki produktów, czyli:

 • gięcie;
 • spawanie;
 • walcowanie;
 • prasowanie;
 • oczkowanie;
 • malowanie;
 • lakierowanie;
 • perforowanie.

W razie potrzeby, produkcja regałów lub stojaków reklamowych odbywa się w trzyzmianowym trybie pracy.

Drukarnia wielkoformatowaDrukarnia wielkoformatowa

W drukarni wielkoformatowej następuje przygotowanie grafik reklamowych oraz właściwy wydruk. Gotowe elementy identyfikacji marki, produktu lub usługi umieszczamy na komponentach metalowych, z tworzyw sztucznych, tekstyliach, drewnie i innych materiałach, z których powstają nasze stojaki reklamowe i regały ekspozycyjne.Malarnia proszkowa

Dysponujemy nowoczesną linią technologiczną, obsługującą

Malarnia proszkowa

złożony proces przygotowania i malowania proszkowego komponentów stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych. Cały przebieg malowania odbywa się automatycznie.

Dbamy o zdrowie naszych pracowników i dobrą kondycję środowiska naturalnego. We wszystkich kabinach malarskich stosujemy wyciągi powietrza wyposażone w filtry.
Pakowalnia
Pakowalnia

Gotowe produkty przekazywane są do pakowalni. W tym miejscu przygotowujemy je do bezpiecznego transportu. Do tego celu używamy specjalnie dopasowanych opakowań tekturowych, folii bąbelkowej oraz folii stretch. Proces pakowania jest częściowo zautomatyzowany przy użyciu owijarek do euro-palet oraz zgrzewarek. Produkt, który od nas otrzymasz, nie będzie miał najmniejszych śladów uszkodzeń.
Dział spedycji
Dział spedycji

Dział ten odpowiada za ostatni etap w procesie poprodukcyjnym, czyli planowanie terminowych dostaw. Można zaoszczędzić swój czas i transport zlecić nam lub odebrać gotowe wyroby przy pomocy własnych samochodów. Posiadamy wygodny plac załadunkowy z bezpośrednim podjazdem do wrót magazynowych oraz wózki widłowe. Obsługujemy wiele równoległych dostaw dziennie. Załadunek może odbywać się nawet w nocy w trakcie trzeciej zmiany.


Dział koordynacji produkcji
Dział koordynacji i produkcji

To tutaj odbywa się cały nadzór nad prawidłowością procesów produkcyjnych i terminowością ich wykonywania na wszystkich etapach zlecenia. Nasi koordynatorzy produkcji posiadają doświadczenie i umiejętności w dysponowaniu pracą ludzi i maszyn w taki sposób, by zachować wysoką jakość wyrobów nawet przy krótkich terminach realizacji.

Dział remontu maszyn

Jesteśmy zabezpieczeni od awarii technicznych maszyn. We własnym zakresie potrafimy usunąć ewentualne usterki we wszystkich urządzeniach naszego parku technologicznego. W ten sposób zdejmujemy z Klientów ryzyko opóźnienia się terminu realizacji zlecenia.

W razie konieczności, możemy przenieść pracę na równoległą maszynę od tej samej obróbki.

Wróć do Polityka jakości i wydajności
Przejdź do Dokąd eksportujemy nasze produkty?

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie