Projektowanie dedykowanych stojaków

W ciągu procesu projektowania wykonujemy szereg czynności dających nam pewność, że dostarczamy produkt sprawdzony technicznie i spełniający wymogi wizualne kampanii reklamowej.

Do czego potrzebujemy produktu ekspozycyjnego?

Bez względu na to, czy projekt Twojego produktu będzie powstawał od samego początku w naszym studiu projektowym, czy też dostarczysz nam gotową dokumentację, poprosimy Cię o dostarczenie produktu przewidzianego do ekspozycji w celu zbadania jego wszystkich parametrów, tj.: kształtu, rozmiarów, wagi, środka ciężkości itp.

W jakim celu wykonujemy wizualizację elektroniczną produktu?

Koncept w pierwszej fazie przeniesiemy do postaci wirtualnej. W specjalnym programie komputerowym wykonamy wizualizację. Wówczas, będziemy w stanie wspólnie z Tobą ocenić to, w jaki sposób regał ekspozycyjny czy stojak reklamowy zaprezentuje Twój produkt.

Do czego służy nam prototyp?

  • Na podstawie gotowej dokumentacji technicznej stojaka lub regału ekspozycyjnego zbudujemy prototyp. Do jego przygotowania wykonamy specjalistyczne narzędzia w naszej przygotowalni.
  • Sporządzony prototyp przetestujemy sprawdzając jego wytrzymałość, stabilność i funkcjonalność. Po zakończeniu prób dostarczymy Ci zdjęcia, na podstawie których sam ocenisz efekt wizualny i estetyczny naszych prac.

Odwiedź nasze biuro projektowe i sam obejrzyj efekt naszych prac!

Dlaczego testujemy również gotowe projekty naszych Klientów?

Jeżeli dostarczysz nam gotowy projekt, którego konstrukcja wzbudza Twoje wątpliwości, wówczas poddamy go testom na wytrzymałość i stabilność. Nie chcemy narażać Ciebie, Twoich Klientów, ani Nas samych na konsekwencje błędu konstrukcyjnego. W związku z tym, wykonamy model elektroniczny 3D a następnie prototyp twojego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego do celów testowych.

Tworzymy liczne partie produktów. Nie możemy sobie pozwolić na najmniejszy błąd w konstrukcji.

Wróć do Jak rozpoczynamy współpracę?
Przejdź do Elektroniczna wizualizacja produktu

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie