Wytwarzamy własne narzędzia nawet do produkcji krótkich serii

Projektujemy według zasady, w której produkt docelowy określa detale wizualne i techniczne stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego. Wymaga to od nas wstępnego przygotowania.

Na jakim etapie przygotowujemy dedykowane narzędzia?

W procesie projektowania stojaków reklamowych wykorzystujemy docelowe wyroby. Efektem prac naszych konstruktorów są oryginalne formy ekspozycyjne, których wykonanie nie byłoby możliwe bez zastosowania zupełnie oddzielnych narzędzi. Wytwarzamy je we własnej przygotowalni podczas budowy prototypu i przed rozpoczęciem właściwej produkcji.

Wytwarzamy własne narzędzia

Dlaczego wykonujemy specjalne narzędzia nawet do krótkich serii?

Stojak reklamowy powinien zaskakiwać oryginalnością pomysłu i dawać odbiorcom maksymalny komfort użytkowy. Powinien być stabilny i bezpieczny. Aby osiągnąć takie cechy, nasze rozwiązania ekspozycyjne projektujemy w oparciu o docelowy produkt. Narzuca to konieczność wymyślenia i wykonania dedykowanych narzędzi do produkcji. Dotyczy to również krótkich serii kilkunastu – kilkudziesięciu sztuk. Ilość stojaków nie ma dla nas pierwszoplanowego znaczenia. Na czele jest zawsze ich jakość.

Wróć do Pobieramy wymiary
produktów do ekspozycji

Przejdź do Weryfikacja techniczna
materiałów drukowanych

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie