Produkcja stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych

Jesteśmy gotowi od zaraz zająć się Twoim zleceniem. Tak, to fakt! Przeczytaj, jakie możliwości naszej Firmy pozwalają nam tak pewnie wychodzić naprzeciw Twoim potrzebom produkcyjnym.

Poznaj nasze możliwości

Jesteśmy fabryką, bo tak należy określić Firmę, o której czytasz – fabryką, w której możesz wykonać stojaki reklamowe lub regały ekspozycyjne dla swoich produktów od A do Z, czyli:

 • od etapu ich zaprojektowania lub rozwinięcia Twojej koncepcji, czy też wdrożenia projektu, który nam dostarczysz;
 • po wykonanie prototypu, wyprodukowanie określonej partii wyrobu i dostawę do wskazanego przez Ciebie miejsca.
studio projektowe przygotowanie prototypu
Studio projektowe Przygotowalnia prototypów
   
etap produkcji pakowanie produktu
Jeden z etapów produkcji Pakowanie produktów przed dostawą

Nowoczesny park technologiczny

Jesteśmy Firmą posiadającą pełne zaplecze technologiczne, niezbędne do zaprojektowania i wyprodukowania dowolnego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego, który chcesz wykonać dla swoich produktów. Mówimy tu także o zaawansowanych ekspozytorach multimedialnych, wykorzystujących nowoczesną elektronikę. Na każdym etapie projektowania i produkcji jesteśmy niezależni od podwykonawców, co ma ogromne znaczenie dla zachowania terminu Twojej realizacji.

Wysoka wydajność produkcji z zachowaniem najwyższej jakości

Zatrudniamy ponad 200 pracowników! To bardzo istotne. Dzięki temu możemy utrzymywać ciągłość pracy nawet przez 24h na dobę, poprzez uruchomienie trzeciej zmiany produkcyjnej. W ten sposób wpasowujemy dodatkowe zlecenia bez ryzyka obniżenia jakości wyrobów. Możesz być pewny, że krótszy termin realizacji nie oznacza późniejszych problemów z usterkami i naprawami serwisowymi. Po prostu, bez względu na liczebność partii czy czas jej wykonania, zawsze dostarczymy Ci wyrób w idealnym stanie, o takich cechach, jakie zakładał projekt i posiadał prototyp.

Sami wykonujemy każdy rodzaj obróbki materiałowej w procesie produkcji

W naszym parku technologicznym posiadamy 46 maszyn do obróbki wszystkich materiałów stosowanych do produkcji stojaków i regałów, do których należą metale, tworzywa, również drewno. Wykonujemy:

 • wycinanie laserowe;
 • gięcie drutu;
 • malowanie proszkowe;
 • frezowanie CNC;
 • gięcie rur i profili;
 • gięcie blach;
 • spawanie.

Od dwóch lat dysponujemy również własną drukarnią wielkoformatową.

Wycinanie CNC Drukarnia wielkoformatowa
Wycinanie CNC Drukarnia wielkoformatowa

Wsparcie projektowo-produkcyjne

Na jakim etapie przygotowań jest Twój nośnik reklamowy? Zaczynasz od samego początku? A może masz już swoją koncepcję albo nawet gotowy projekt, który należałoby zweryfikować pod względem technicznym i wdrożyć do produkcji?

W każdym przypadku nasi plastycy, projektanci i inżynierowie produkcji są gotowi by udzielić Ci pomocy w doprowadzeniu realizacji Twojego projektu do samego końca, doradzając rozwiązania, które zapewnią Twoim stojakom reklamowym lub regałom ekspozycyjnym optymalny wygląd, funkcjonalność i właściwe parametry konstrukcyjne, takie jak: stabilność, wytrzymałość elementów nośnych oraz rozmiar – jak wiesz, ten ostatni jest bardzo istotny dla warunków punku sprzedaży i podczas transportu.

weryfikacja produktu konsultacje z klientem
Projekt weryfikowany jest na każdym etapie, również w trakcie budowy prototypu Przebieg prac konsultowany jest na bieżąco z Klientami

Już teraz zapraszamy Cię do naszej siedziby. W trakcie wizyty zapoznasz się ze specjalistami naszej Firmy, którzy bezpośrednio zajmą się realizacją Twojego zlecenia. Zaprezentujemy Ci także wszystkie działy naszej Fabryki oraz sprzęt, na którym będą wykonywane prace projektowe oraz produkcja Twoich stojaków lub regałów:

 • obejrzysz naszą pracę „od środka”;
 • przedstawisz nam założenia swojej kampanii promocyjnej, jeżeli już je przygotowałeś;
 • opowiemy Ci o możliwościach wyeksponowania Twoich produktów przy użyciu konkretnych rozwiązań, które dotychczas realizowaliśmy lub możemy zrealizować;
 • jeżeli posiadasz już własny projekt stojaka albo regału lub masz ogólny zamysł jego cech, wówczas zaznajomimy się od ręki ze stanem Twoich przygotowań;
 • wspólnie określimy terminy realizacji i oczywiście przybliżone warunki cenowe, które na pewno chciałbyś poznać jak najprędzej przed sporządzeniem przez nas formalnej wyceny.

Skontaktuj się z nami w celu umówienia swojej wizyty. Nie wahaj się! Opowiemy Ci krok po kroku o programie Twojego przyjazdu, omówimy z Tobą szczegóły organizacyjne, jak dojazd do siedziby naszej Firmy czy postój w hotelu. Chętnie zarezerwujemy dla Ciebie nasz czas!

fabryka dział produkcyjny
   
hala produkcyjna produkcja
Przykładowe zdjęcia działów produkcyjnych naszej Fabryki

Pomożemy Ci w nawiązaniu z nami współpracy!

 • Jeżeli po przeczytaniu powyższego artykułu nadal masz jakiekolwiek wątpliwości, skontaktuj się z nami i zadaj nam swoje pytania. Postaramy się udzielić Ci odpowiedzi od razu lub w najkrótszym możliwym czasie. Czekamy na Twój telefon pod numerami: 13 436 97 78, 13 436 73 11 (wew. 127). Swoją korespondencję kieruj na nasz adres e-mail: marketing@sip.krosno.pl.
 • Skorzystaj z okazji przyjazdu do naszej Firmy. Tak właśnie robią nasi Klienci z Polski i zagranicy. Pomagamy im w zorganizowaniu pobytu – dowozimy z lotniska w Rzeszowie lub Krakowie, organizujemy hotel. Przyjazd jest najlepszym sposobem do poznania się i przedyskutowania szczegółów Twojej realizacji. Zadzwoń już teraz pod jeden z podanych telefonów: +48 436 97 78, 13 436 73 11 (wew. 127).
 • Jeżeli posiadasz już gotową dokumentację projektową lub ogólną koncepcję wyrobu w postaci materiałów graficznych – np. rysunków, wzorów interesujących Cię wyrobów – nie wahaj się i prześlij je na nasz adres e-mail: marketing@sip.krosno.pl. Powiemy Ci w najkrótszym możliwym czasie, jakie są możliwości realizacji nośnika reklamowego według Twoich wytycznych w naszej Firmie.

Zobacz jak projektujemy nośniki reklamowe i kliknij link z artykułem: Projektowanie stojaków reklamowych i regałów ekspozycyjnych.

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie