Produkcja 24 godziny na dobę

Można produkować bardzo szybko, lecz ze szkodą dla jakości. My dołożyliśmy wszelkich starań by skutecznie połączyć oba parametry produkcji.

Trzy zmiany produkcyjne

W dowolnym momencie jesteśmy przygotowani kadrowo do włączenia do produkcji dodatkowych procesów. Uruchamiamy trzecią zmianę, podczas której praca odbywa się regularnym trybem, a jakość wyrobów pozostaje tak samo stabilna i wysoka, jak w ciągu dwóch poprzednich zmian.

Wykwalifikowana ekipa

Na każdej zmianie, także trzeciej, operatorami konkretnych maszyn są pracownicy przypisani do ich obsługi. Przez całą dobę, produkcja odbywa się pod nadzorem kierowników zmian produkcyjnych, dokonujących obchodów stanowisk pracy i monitorujących prawidłowość zachodzących procesów.

Nowoczesne maszyny

Większość produkcji w naszym parku technologicznym odbywa się w sposób zautomatyzowany i seryjny. Podczas wykonywania elementów do stojaków reklamowych wykorzystujemy najnowocześniejsze metody obróbki materiałowej.

Szybkie usuwanie awarii maszyn

Dysponujemy własnym warsztatem naprawczym. Nasi serwisanci zainterweniują natychmiast po wystąpieniu awarii maszyny. W ten sposób jesteśmy zabezpieczeni przed wystąpieniem przestojów produkcyjnych.

Podwojone procesy produkcji

W razie awarii, zupełne wyłączenie maszyny z funkcjonowania nie blokuje całkowicie procesu produkcji. Ten sam rodzaj obróbki możemy prowadzić przy użyciu drugiej, równoległej maszyny do czasu usunięcia usterki.

Wróć do Wysoka jakość stojaków reklamowych
Przejdź do Budowa prototypu przed produkcją

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie