Prace projektowe

Wymiarowanie stojaków

Jeżeli stojak lub regał reklamowy powstaje od podstaw w naszym biurze konstrukcyjnym, wówczas pobieramy rozmiary produktów przeznaczonych do ekspozycji. Na podstawie cech „eksponatów” formujemy pierwsze wytyczne techniczne do wykonania modelu elektronicznego i prototypu. To samo dotyczy przypadków, w których dostarczysz nam gotowy projekt.

Zawsze uwzględniamy możliwość wystąpienia błędów w gotowym założeniu projektowym i eliminujemy je już na samym początku.

Projektowanie modeli i prototypów

prace projektoweprojektowanie modeli

Do tego celu wykorzystujemy specjalistyczne oprogramowanie projektowe, na którym wykonujemy model każdego produktu. Następnie, przechodzimy do etapu wykonania prototypu, przy pomocy którego przeprowadzamy fizyczne testy z zastosowaniem docelowych produktów. Podczas naszych prac projektowych będziesz miał stały wgląd w to co robimy.

projektowanie prototypówprace projektowe

Projektując prototyp stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego stosujemy się do prawa Murphyego: „Jeżeli coś może się nie udać - nie uda się na pewno”. W ten sposób wykluczamy wszystkie potencjalne usterki, które mogłyby pojawić się podczas późniejszej eksploatacji.

Przygotowanie dedykowanych narzędzi

Przygotowanie dedykowanych narzędziPrzygotowanie narzędzi

Zarówno w wymiarze technicznym, jak i estetycznym, nasze stojaki reklamowe i regały ekspozycyjne, są oryginalne i "uszyte na miarę". Podczas tworzenia prototypów konieczne jest przygotowanie dedykowanych narzędzi, które zostaną użyte podczas produkcji seryjnej.

przygotowanie narzędzi do projektowaniaPrzygotowanie dedykowanych narzędzi

W ten sposób wytwarzamy konstrukcje w pełni dopasowane do produktu, gwarantujące bezpieczeństwo i stabilność podczas prezentacji, wygodę użytkowania oraz efektowny wygląd.

Wróć do Co produkujemy?
Przejdź do Polityka jakości i wydajności

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie