Wdrożyliśmy Zakładową Kontrolę Produkcji

W celu osiągnięcia jak najwyższych standardów jakościowych podczas produkcji ekspozytorów reklamowych, właśnie zakończyliśmy wdrażanie nowych procedur kontrolnych w naszej Firmie.

Zakładową Kontrola ProdukcjiZ satysfakcją informujemy, że na terenie naszej Firmy utworzyliśmy oddzielny dział Zakładowej Kontroli Produkcji, odpowiadający za wewnętrzną weryfikację techniczną wszystkich elementów wchodzących w skład wytwarzanych przez nas wyrobów, a także, za prowadzenie oddzielnej dokumentacji, w której systematycznie zapisywane są wszystkie zasady i procedury postępowania, zgodne z naszą polityką jakości.

Zmiany dotyczą również podniesienia wydajności samej produkcji, poprzez wprowadzenie bardziej efektywnego nadzoru nad procesami wchodzącymi w jej skład.

Dzięki ujednoliconym zasadom działania systemu kontroli, wypracowaliśmy bardzo wysoką sprawność w osiąganiu wymaganych cech wszystkich naszych wyrobów, zgodnie z ich specyfikacją techniczną.

Opisywane modyfikacje są częścią długofalowej polityki jakości, którą prowadzimy w Firmie od lat z myślą o podniesieniu konkurencyjności naszej oferty produkcji ekspozytorów reklamowych.

 

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie