Zdjęcia SIP Krosno

W tym miejscu znajdziesz galerię, która ułatwi Ci zapoznanie się ze strukturą organizacyjną naszej Firmy. Zdjęcia przedstawiają wszystkie działy znajdujące się na terenie naszej siedziby w Krośnie. To tutaj realizujemy zlecenia Klientów, od etapu projektowania, poprzez produkcję, po spedycję gotowych regałów ekspozycyjnych i stojaków reklamowych do Odbiorców.

 

Marketing   Dział projektów

Marketing
Nasz dział marketingu odpowiada za promocję sprzedaży wyrobów reklamowych. Jednocześnie, zajmuje się kontaktem i opieką nad Klientami w trakcie realizacji każdego zlecenia.

 

Dział projektów
To tutaj opracowywane są od samego początku koncepcje i projekty stojaków reklamowych lub poddawane są weryfikacji gotowe projekty dostarczone przez Klientów.

     
Prototypownia   Produkcja

Prototypownia
Nie ma takiego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego, którego produkcji nie poprzedzilibyśmy wykonaniem prototypu do weryfikacji właściwości urządzenia.

 

Produkcja
Dysponujemy parkiem technologicznym, w którym we własnym zakresie wykonujemy realizacje projektów od A do Z. Zobacz poszczególne linie technologiczne naszej Firmy. 

     
Magazyn  

Magazyn
Magazyn to nie tylko miejsce składowania zapakowanych wyrobów. To także dział odpowiadający za kompletowanie zamówień przed dostawą do klientów z całej Europy.

   
 

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie