Obsługa posprzedażna

Na jakość naszych produktów składa się również wzorowa opieka serwisowa!

Dlaczego nasz dostęp do części zamiennych jest nieograniczony?

Wykonujemy produkty niepowtarzalne, nie posiadające identycznych odpowiedników na rynku. Wynika to z tego, że są one projektowane pod kątem ekspozycji konkretnych produktów. Nawet do wytwarzania krótkich partii regałów i stojaków reklamowych wykonujemy dedykowane narzędzia. Po realizacji zamówienia, narzędzia te wraz z dokumentacją techniczną zostają zdeponowane na wypadek powtórzenia produkcji.

Dlatego, w razie potrzeby wykonamy dla Ciebie każdą część zamienną w dowolnej ilości.

Czy mogę zamówić części zamienne z dostawą?

Oczywiście! Dostarczamy części zamienne do dowolnego miejsca. Wystarczy, że skontaktujesz się z naszym Działem sprzedaży i ustalisz rodzaj, ilość oraz termin i miejsce dostawy. Po przyjęciu zamówienia i wyprodukowaniu odpowiedniej partii części zamiennych trafią one do naszej Pakowalni. Tam przygotujemy je do bezpiecznego transportu, po czym przekażemy przesyłkę do Działu spedycji, który wyśle ją do Ciebie. W tym samym dniu poinformuje Cię o tym poprzez e-mail lub telefonicznie.

Jaki czas gwarancji obejmuje nasze produkty?

Nasze produkty spełniają najwyższe wymagania jakości i bezpieczeństwa. Pomimo tego, nie można nigdy wykluczyć ryzyka wystąpienia ewentualnych usterek, dlatego udzielamy 12-miesięcznej gwarancji na każdy nasz wyrób. Jeżeli zauważysz jakąkolwiek wadę regału ekspozycyjnego lub stojaka reklamowego, spowodowaną w toku produkcji, wówczas zgłoś nam ją natychmiast. Wszelkie naprawy przeprowadzimy na własny koszt.

Czy mogę zamówić części zamienne z wymianą serwisową?

Przed rozpoczęciem produkcji testujemy nasze produkty w warunkach symulacji elektronicznej i przy użyciu fizycznego prototypu. Sprawdzamy stabilność konstrukcyjną, podatność na zużycie, i wytrzymałość materiałową. Po prostu, wytwarzamy wyroby długowieczne. Jednak w ciągu długiego okresu intensywnej eksploatacji, pewne elementy produktów reklamowych mogą ulegać stopniowemu zużyciu. Dlatego, nie tylko dostarczymy naszym Klientom wszystkie niezbędne części zamienne. Podejmiemy się także ich wymiany. Wystarczy, że zgłosisz nam swoje zapotrzebowanie na taką usługę.

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie