Obejrzyj produkcję naszych stojaków

Zapraszamy do siedziby naszej Firmy! Podczas wizyty zaprezentujemy Ci nasze zaplecze projektowe i produkcyjne oraz cały proces powstawania regałów ekspozycyjnych i stojaków reklamowych.

 

Zobacz na żywo nasze możliwości produkcyjne

Nasze możliwości produkcyjne

Stosujemy praktykę zapraszania naszych Klientów bezpośrednio do biura projektowego oraz hal produkcyjnych. To najlepsza metoda sprawdzenia naszych kompetencji i możliwości technicznych.

Produkcja stojakówProdukcja naszych stojaków

Przyjedź do nas i przekonaj się sam, jak można wykorzystać nasz zespół oraz technologię do stworzenia skutecznego stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego.

Odbiór z lotniska w Rzeszowie lub Krakowie

Jeżeli preferujesz podróże samolotem, wówczas odbierzemy Cię bezpośrednio z rzeszowskiego lotniska w Jasionce lub krakowskiego lotniska w Balicach i przywieziemy do siedziby naszej Firmy w Krośnie.

Pomoc w organizacji pobytu

Po zadeklarowaniu przyjazdu do naszej Firmy, pomożemy Ci w rezerwacji noclegu w jednym z lokalnych hoteli. Podczas odwiedzin zatroszczymy się również o transport pomiędzy hotelem a siedzibą naszej Firmy.

Jak zgłosić chęć przyjazdu?

Wystarczy do nas zatelefonować lub przesłać nam e-mail z planowanym terminem wizyty. Odpowiedź z pierwszymi wytycznymi otrzymasz od nas w czasie nie dłuższym niż 12 godzin.


Przejdź do Etapy realizacji zamówienia

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie