Nasze wrażenia po targach Euroshop 2017 w Düsseldorfie

Impreza każdego roku zaskakuje wieloma nowościami w dziedzinie reklamy wizualnej. Podczas ostatniej edycji nie było inaczej. W naszej branży wciąż pojawiają się ciekawe pomysły. My również mamy w tym swój skromny wkład.

Podstawą naszej produkcji są materiały POS. Od lat jesteśmy znani z wyrobu regałów ekspozycyjnych i stojaków reklamowych dla firm z branży spożywczej i przemysłowej. Jednak w tym roku wystawiliśmy również nowość w naszym asortymencie. Są nią wyroby do aranżacji wnętrz. Chcieliśmy sprawdzić, jakie wzbudzą zainteresowanie wśród naszych potencjalnych Klientów.

W gronie nowych produktów znalazły się oprawiane w ramy grafiki, do wyboru na: szkle, metalu i sklejce, a także krzesła i stoliki wykonane w metalu, którym nasi projektanci nadali modne i poszukiwane na rynku kształty. W ten sposób nasza oferta zyskała szersze grono odbiorców, bo obok międzynarodowych korporacji, agencji reklamowych i przedsiębiorstw poszukujących kooperantów w produkcji materiałów POS, wzbudziliśmy również zainteresowanie średnich i małych firm pośredniczących w wymianie handlowej.

Jesteśmy zadowoleni z udziału w targach. Nasze produkty zostały dobrze przyjęte i przyciągnęły dużo odwiedzających. W trakcie imprezy nawiązaliśmy nowe kontakty. Jest duże prawdopodobieństwo, że zakończą się ciekawymi zleceniami.

Jak zawsze spotkaliśmy się na stoisku z naszymi obecnymi Klientami. Przy okazji dziękujemy im za przybycie, ale też wszystkim innym za czas, który poświęcili nam w tych dniach.

Kilka zdjęć naszego stoiska z Euroshop 2017 w Düsseldorfie:

Producent materiałów POS.

SIP Krosno - stoliki do wyposażenia wnętrz.

Stoisko ekspozycyjne SIP Krosno.

SIP Krosno - Oferta wyposażenia wnętrz.

SIP Krosno - stojaki ekspozycyjne i reklamowe.

 

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie