Malowanie proszkowe (wersja próbna przed publikacją)

W naszej usłudze wykorzystujemy zaawansowaną technologicznie kabinę do malowania proszkowego szwajcarskiej Firmy Gema. Urządzenie spełnia najwyższe światowe standardy tego rodzaju obróbki względem szybkości procesu malowania i wyjściowej jakości produktów, a także przyjazności dla środowiska naturalnego.

Elastyczne parametry obróbki malowania proszkowego

Maksymalne wymiary elementów stalowych, które malujemy to: 750 x 1200 x 2000, przy innych większych wymiarach jest to kwestia indywidualna, którą ustalamy oddzielnie z każdym naszym Klientem.

W trosce o komfort pracy na stanowiskach malarskich oraz ochronę środowiska wdrożyliśmy lepsze standardy oraz normy.

Większa szybkość przy najwyższej jakości

W chwili obecnej każde zamówienie realizujemy szybciej. Praca nad projektami oraz zleceniami naszych Klientów przebiega bardzo płynnie. Obecnie czas potrzebny na zmianę koloru w kabinie malarskiej trwa tylko pół godziny, a nie cztery, jak w przypadku linii technologicznych starszej generacji.

proces malowania proszkowegoproces malowania proszkowego

Adresaci naszej usługi malowania proszkowego

Jesteśmy otwarci na współpracę z Klientami z różnych branż, gdzie zastosowanie ma malowanie proszkowe o wysokiej jakości produktów wyjściowych. Nasi obecni kontrahenci to Firmy, które w swojej działalności wykorzystują materiały POS (nośniki reklamowe). Dużą grupę stanowią też odbiorcy z branży meblarskiej, którzy od wielu lat z sukcesem realizują u nas swoje projekty. Chętnie powiększymy spektrum odbiorców naszych usług o Klientów z nowych branż.

proces malowania proszkowegoproces malowania proszkowego

Atuty współpracy z naszą Firmą

Obsługujemy Klientów w pełnym zakresie realizacji, od doradztwa technologicznego i projektowego, przez obróbkę malowania proszkowego, po dostawę zabezpieczonych produktów pod wskazany adres.

Wszelkie zapytania oraz projekty prosimy kierować na adres e-mail: marketing@sip.krosno.pl. Udzielamy informacji również telefonicznie pod numerem: +48 13 436 97 78 lub +48 13 436 73 11, wew. 127 lub 136.

Każde zapytanie zostanie rozpatrzone indywidualnie na podstawie dostarczonych nam rysunków technicznych oraz opisów, które równie chętnie przyjmujemy w wersji papierowej, jak i elektronicznej.

Zapraszamy do współpracy oraz odwiedzin naszej Firmy, w trakcie których zaprezentujemy na żywo pracę naszej linii technologicznej i poziom jakościowy obróbki malowania proszkowego na podstawie oceny produktów wyjściowych.

Wróć do Gięcie drutu
Przejdź do Wydruki wielkoformatowe

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie