Korzystny system rabatów

Indywidualne ceny są u nas standardem, podobnie jak cały szereg wartości dodanych, z których będziesz korzystał podczas realizacji zlecenia w naszej Firmie.

Dlaczego możemy stosować elastyczne ceny?

Posiadamy możliwości techniczne do realizacji dużych partii produktów.

Produkujemy w skali setek i tysięcy egzemplarzy.

Oznacza to, że możemy stosować elastyczną politykę cenową. Im więcej produktów w jednej partii produkcyjnej, tym odpowiednio niższa cena za każdy pojedynczy egzemplarz. Ale to nie wszystko...

Czego jeszcze możesz się spodziewać po współpracy z naszą Firmą?

  • Skutecznie zdejmiemy z Ciebie ryzyko niewłaściwie dobranego stojaka reklamowego lub regału do ekspozycji Twojego produktu lub usługi.
    Podczas procesu projektowania będziesz informowany o postępie prac. W dowolnym momencie otrzymasz wgląd w przebieg realizacji. Na etapie projektowania stworzymy dla Ciebie elektroniczny model 3D do wirtualnej prezentacji oraz fizyczny prototyp. Na podstawie modelu ocenisz wartość wizualną przyszłego produktu, podczas gdy my użyjemy prototypu do przeprowadzenia testów wytrzymałości i stabilności konstrukcyjnej przyszłego stojaka lub regału reklamowego.
  • Zrealizujemy zlecenie w krótkim terminie i z zachowaniem najwyższej jakości.
    Pozwala nam na to możliwość uruchomienia trzeciej zmiany w razie nałożenia się większej ilości zleceń. Wówczas, przez całą dobę w proces produkcji zaangażowany jest zespół wykwalifikowanych pracowników. Działania wszystkich ekip są koordynowane przez kierowników zmian, którzy nadzorują wykonywanie każdego etapu zlecenia prawidłowo technicznie i o czasie. W ten sposób nie dopuszczamy do opóźnień i uchybień w jakości naszych wyrobów.
  • Oszczędzimy Twój czas.
    Po wykonaniu całości zlecenia lub wcześniej umówionej części, sami przygotujemy gotowe egzemplarze produktów reklamowych do bezpiecznego transportu i dostarczymy je we wskazane przez Ciebie miejsce.

Oferujemy indywidualne ceny, krótkie terminy realizacji zleceń z zachowaniem najwyższej jakości, gwarancję terminu realizacji.

Wróć do Realizacja nietypowych stojaków
Przejdź do Dostawa w obrębie Polski i Europy

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie