Kontrola zdrowia pracowników

Pracownicy naszej Firmy korzystają z szeregu usług medycznych, przysługujących im w ramach zatrudnienia. Czynności lekarskie odbywają się w zamkniętym ośrodku opieki medycznej i rehabilitacyjnej, ulokowanym na terenie naszego zakładu.

Badania wstępne

Wszystkie osoby przyjmowane do pracy w naszej Firmie przechodzą badania wstępne przy udziale komisji lekarskiej, która określa stan zdrowia przyszłego pracownika. Następnie, na podstawie wyników badań oraz kwalifikacji danej osoby, pracownik przydzielany jest do odpowiedniego stanowiska pracy.

kontrola zdrowia pracownikówośrodek zdrowia

Badania kontrolne i okresowe

Staramy się pozostawiać naszych pracowników pod stałym nadzorem medycznym, a nawet zachęcać ich do wizyt lekarskich. Stąd, każdemu pracownikowi przysługuje pakiet rutynowych badań okresowych lub badań kontrolnych, na przykład wynikających z wcześniej zdiagnozowanego schorzenia. W ten sposób, utrzymujemy naszą załogę w dobrej kondycji zdrowotnej i pełnej gotowości do pracy – nawet w trybie 24 godzinnym.

W razie pojawienia się dużej ilości nakładających się zleceń możemy swobodnie balansować produkcją, np. uruchamiając trzecią zmianę dla dotrzymania terminów realizacji.

Wróć do Udogodnienia dla pracowników

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie