Gwarancja terminu realizacji

Szybka produkcja niesie ze sobą ryzyko utraty odpowiednich właściwości wyrobu. Dowiedz się, w jaki sposób radzimy sobie z zachowaniem wysokiej jakości produktów przy krótkich terminach realizacji.

Posiadamy własne studio projektowe, pracownię plastyczną i przygotowalnię

Dzięki skoordynowanej pracy wszystkich trzech działów, jesteśmy w stanie szybko przeprowadzić prace przedprodukcyjne, czyli: projektowanie, wizualizację produktu do postaci elektronicznego modelu 3D i fizycznego prototypu, a także niezbędne testy wytrzymałości i stabilności konstrukcji.

Dysponujemy obszernym zapleczem technologicznym

Jesteśmy samowystarczalni i niezależni od podwykonawców. W naszym parku maszyn możemy przeprowadzić każdy rodzaj obróbki uczestniczący w procesie produkcji.

Możemy uruchomić produkcję w trybie trzyzmianowym

Zatrudniamy liczną grupę wykwalifikowanych pracowników. W razie konieczności, przy jednoczesnym pojawieniu się dużych zleceń, możemy uruchomić produkcję w trybie 24-godzinnym. W ten sposób produkujemy szybko z zachowaniem stabilnej i wysokiej jakości. 

Sami zajmiemy się bezpiecznym transportem produktów

Zajmiemy się za Ciebie przygotowaniem gotowych produktów do transportu i ich dowozem do wskazanego miejsca. Jesteśmy na to przygotowani. Posiadamy oddzielną Pakowalnię oraz sprawnie funkcjonujący Dział Spedycji.

Wróć do Budowa prototypu stojaka
Przejdź do Realizacja niedokończonych projektów

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie