„Co nas nie zabije, to nas wzmocni”

W latach 2001-2002 nastąpiło duże załamanie rynku odbiorców naszych wyrobów, co doprowadziło Firmę do poważnych problemów finansowo-gospodarczych. Jednak, problemy te przyspieszyły podjęcie bardzo ważnych, z perspektywy czasu, działań restrukturyzacyjnych i reorganizacyjnych wewnątrz przedsiębiorstwa. Pozwoliły one na utrzymanie dalszej działalności produkcyjnej.

budynek SIP Krosno

Lata 2003-2007 stały się okresem dużych nakładów inwestycyjnych przeznaczonych na modernizację hal produkcyjnych i budynku administracyjnego, ale przede wszystkim, parku maszynowego. Zakupiono wówczas krawędziarkę, wycinarkę naroży, prasę hydrauliczną, automaty do gięcia drutu, wycinarki laserowe, zaginarki do blach, nożyce gilotynowe, zgrzewarki punktowe i wiele innych urządzeń, które pozwalają produkować wyroby w pełni zaawansowane technologicznie i bardzo dobre jakościowo.

placówka SIP Krosno

Obecnie podstawową produkcji naszej Firmy są regały ekspozycyjno-reklamowe, eksportowane do odbiorców z 21 państw Europy! Nasze produkty cieszą się bardzo dużym uznaniem Klientów, podkreślających również wysoki poziom ich obsługi.

Potwierdzeniem sukcesu naszej Firmy jest także fakt, że na chwilę obecną zatrudniamy ponad 220 pracowników.

Wróć do Dynamiczny rozwój

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie