Bezpłatny projekt stojaka

Projekt wykonywany na potrzeby produkcji zawiera dokumentację techniczną, wirtualny model 3D produktu reklamowego oraz fizyczny prototyp, który wykonujemy przy pomocy specjalnie do tego celu przygotowanych narzędzi.

 

Czy umożliwiamy wgląd w prace projektowe?

Oczywiście! Jest to jedna z naszych podstawowych zasad stosowanych we współpracy z Klientami. Kierujemy się w tym nie tylko Twoją potrzebą pozyskiwanie informacji o bieżącym stanie prac. W niektórych przypadkach, wgląd w projekt jest również konieczny, o czym sami Cię poinformujemy.

W jakich okolicznościach prezentujemy postęp prac projektowych?
  • Robimy to w dowolnym momencie, w którym zostaniemy o to poproszeni, np. podczas prezentacji produktu na trójwymiarowym modelu elektronicznym, kiedy to precyzujemy szczegóły wyglądu.
  • Niekiedy wykrywamy uchybienia techniczne w dostarczonym projekcie. Dotyczą one np.: rozmiarów elementów konstrukcyjnych lub wytrzymałości materiałów. Wtedy sami skontaktujemy się z Tobą z sugestiami wprowadzenia koniecznych zmian dla zachowania odpowiednich parametrów stojaka reklamowego lub regału ekspozycyjnego.

Wykryte usterki w projektach naszych Klientów usuwamy w ramach kosztów realizacji zlecenia.

Kiedy projekt produktu jest darmowy?

Za każdym razem, kiedy zlecenie wykonania projektu, np. stojaka reklamowego, obejmuje również jego produkcję.

Wtedy nie dopłacisz do etapu powstawania projektu. Jednocześnie, otrzymasz od nas wirtualny model 3D i dokumentację techniczną, na bazie której powstanie prototyp i gotowy regał lub stojak reklamowy.

Raz wykonana dokumentacja projektowa nadaje się do wielokrotnego wykorzystania podczas produkcji.


Przejdź do Szybka odpowiedź na zapytanie

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie