Aktualności

MAMY SREBRO NA POPAI AWARDS PARYŻ 2018 !!!

Do nagrody POPAI, najważniejszego konkursu branży POS w Europie wystawiliśmy nasz stojak na wódkę TORUŃSKA

Po raz kolejny nasza firma wystawiała  się targach MPV w Paryżu.

Nasze wrażenia po targach Euroshop 2017 w Düsseldorfie.Impreza każdego roku zaskakuje wieloma nowościami w dziedzinie reklamy wizualnej. Podczas ostatniej edycji nie było inaczej. W naszej branży wciąż pojawiają się ciekawe pomysły. My również mamy w tym swój skromny wkład.

Zapraszamy na nasze stoisko podczas EuroShop 2017 w DüsseldorfieImpreza targowa odbędzie się w dniach 5-9 marca i po raz kolejny weźmie w niej udział również nasza Firma.

Stojaki ekspozycyjne SIP Krosno na targach reklamy w ParyżuProwadzimy intensywną kampanię promocyjną naszej oferty stojaków reklamowych za granicą.

We wrześniu 2015 r. nasza Firma zakupiła nową kabinę malarską szwajcarskiej firmy Gema do malowania proszkowego elementów metalowych.

Już wkrótce w naszej firmie uruchomimy zmodernizowaną linię technologiczną do malowania proszkowego.

Reprezentujesz branżę POSM? Poszukujesz rzetelnego wykonawcy elementów formowanych termicznie do swoich produktów reklamowych? Zapraszamy Cię do zapoznania się ze szczegółami i zaletami naszej usługi.

W ramach długookresowej polityki jakości wprowadziliśmy w Firmie nowe procedury i rozwiązania systemowe, które umożliwiają nam oznaczanie niektórych naszych wyrobów znakiem CE.

W celu osiągnięcia jak najwyższych standardów jakościowych podczas produkcji ekspozytorów reklamowych, właśnie zakończyliśmy wdrażanie nowych procedur kontrolnych w naszej Firmie.

Zakończyła się kolejna edycja Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii Remadays 2015 z naszym udziałem.

Tradycyjnie i jak co roku bierzemy udział w kolejnej edycji Międzynarodowych Targów Reklamy i Poligrafii w Warszawie, na które zapraszamy serdecznie wszystkich naszych dotychczasowych i przyszłych Klientów.

Była to druga edycja tych prestiżowych targów branżowych w Niemczech, w której mieliśmy przyjemność uczestniczyć. Odnieśliśmy pozytywne wrażenia – czyżby najbliższy czas miał przynieść ożywienie na rynku reklamy POS?

Uczestnictwo w targach Remadays jest dla nas ważne nie tylko z uwagi na promocję naszej oferty projektowo-produkcyjnej. Wydarzenie to daje nam także możliwość... (Czytaj dalej)

Niebawem wyruszamy do Niemiec, do Düsseldorfu, gdzie zajmiemy się propagowaniem naszej oferty produktowej oraz usług obróbki materiałowej wśród Klientów z całej Europy.

Nasze uczestnictwo w tym, jednym z najważniejszych wydarzeń dla branży reklamowej w Polsce, to już niemal tradycja. W Remadays weźmiemy udział po raz czwarty z rzędu.

Naszą linię produkcyjną wyposażyliśmy w giętarkę do tworzyw sztucznych.

Seria eskpozytorów została przygotowana na potrzeby kampanii reklamowej firmy BRAAS w Niemczech.

Wszystko zależy od zaawansowania konstrukcji samego stojaka. Czyli fakt, z czego jest wykonany – czy z plastiku czy metalu – w praktyce nie jest przez nas uwzględniany.

Stojak na butelki - które rozwiązanie jest bardziej ergonomiczne?

Mobilność stojaka reklamowego to duża zaleta. Należy jednak pamiętać, że nie wszędzie takie rozwiązanie ma szansę się sprawdzić.

Podczas tworzenia stojaka reklamowego można przeprowadzić szereg zabiegów projektowych, dzięki którym urządzenia będzie tańsze w produkcji. Oczywiście, nie mówimy tu o stosowaniu materiałów konstrukcyjnych o gorszej jakości.

Alkohol jest prawie wyłącznie sprzedawany w opakowaniach szklanych. Zatem, konstrukcja takiego stojaka powinna być bardzo stabilna. W jaki sposób ją dopracowujemy?

Wykonujemy dowolne stojaki do konkretnych produktów. Także na formy do ciast.

 

zadaj pytanie - wypełnij formularz

wypełnienie prostego formularza pozwoli nam lepiej przygotować się
do rozmowy z Tobą

Ten formularz jest bezpieczny. Posłuży wyłącznie do kontaktu z Tobą w związku z zapytaniem. zadaj pytanie